Reprezentacja w czerwcu mogą spodziewać atrakcyjnego pojedynku postoju w Belgii

trnava.jpgZespół Czech zagra 5 czerwca atrakcyjną wstępną mecz w Belgii. Walka rankingu FIFA prądu piąty zespół będzie odwrócenia Karel Jarolím ważną próbę dla kwalifikacji Pucharu Świata w Norwegii.

"Osobiście jestem bardzo zadowolony, że badamy tę jakość przeciwnika. Belgia obecnie reprezentuje bezwzględną światowych przywódców i wzajemnego dopasowania puszkę dla naszego młodego zespołu przynieść duże doświadczenie", powiedział w komunikacie prasowym reprezentacji trenera Jarolim.

"Rdzeń Pojedynek czerwca reprezentacyjne spotkanie na pewno mecz z Norwegią, który będzie podlegać jakiejkolwiek formie przygotowania i Unibet organizacji. Jednak dla nas będzie to bardzo pouczające dla naszych graczy stanąć w pojedynku z przeciwnikiem takiej jakości, która obecnie reprezentuje całej Belgii," dodał trener.

Eliminacje pojedynku z Norwegii planowane jest na 10 czerwca w Oslo. Czeskich piłkarzy w walce z SM w 2018 roku po czterech meczach mają pięć punktów i są dzielnice w grupie C przed oddziałach Norwegia Jarolim w kwalifikacjach nadal obecne na 26 marca w San Marino.

Belgowie w ostatnich Mistrzostw Świata i Europy, zarówno dotarł do ćwierćfinału. Wybierając hiszpańskiego trenera Roberto Martinez jest jednym z wielu gwiazd, szczególnie z ligi angielskiej - na przykład Eden Hazard, Thibaut Courtois, Kevin De Bruyne i Romelu Lukaku.

"Mecz na belgijskiej ziemi postrzegana jako osiągnięcia dyplomatycznego dla stowarzyszenia. Szukaliśmy możliwości dobrze skoordynowane meczu przygotowawczym z takim dojrzałym zespołem i jesteśmy bardzo zadowoleni, że już w czerwcu będzie naszym wrogiem teraz Belgia. Obecnie w Europie prawdopodobnie nie wiele większe wyzwania "powiedział Sekretarz Generalny gwałtu FARC Rudolfa.

Oddzielna reprezentacja wciąż walczył przeciwko Belgii sześć razy z równowagi trzech zwycięstw, jeden remis i dwie porażki. Ostatnie szkolenie w sierpniu 2009 roku, Czesi w Teplicach wygrał 3: 1 Mecz zostanie rozegrany czerwca od 20:45, miejsce wciąż rozwiązuje Stowarzyszenie belgijski.